Konkurs “Uživaj s junacima lektire”

Dec 29, 2022

27.10.2022. godine u biblioteci “Dositej Obradović” na  konkursu predstavljeni su radovi učenika naše škole.

Na konkurs pod nazivom “Uživaj s junacima lektire” uspeh je postigla učenica četvrtog razreda Adna Nuhović sa osvojenim trećim mestom. U konkurenciji su bili učenici svih škola na lokalnom nivou.

14.12.2022. je održana dodela nagrada u prostorijama biblioteke.

Zahvaljujemo učenici što je svojim radom obogatila ovu manifestaciju i bila još jedna u nizu koja je školu predstavila u najboljem svetlu.