Okružno takmičenje – Srpski jezik i književnost – 6. razred

Apr 18, 2022

Okružno takmičenje iz srpskog jezika održano je 9. aprila u Kraljevu.

Lamija Trtovac, učenik šestog razreda naše škole, osvojio je drugo mesto.

O rezultatima i posvećenosti  učenika Lamije Trtovac reči pohvale ima i odeljenjski strešina Ajsela Kurtagić, profesor fizike.

Ona je istakla da osvojena mesta na takmičenjima iz srpskog jezika, biologije i drugih predmeta, kao i učešća na projektima  samo su pokazatelji njene svestranosti i mnogobrojnih interesovanja na raznim poljima.

Čestitamo Lamiji na pokazanom znanju osvojenom mestu!