Poseta donatora iz turskog parlamenta

Apr 17, 2022

Danas smo imali posetu narodnog poslanica AK partije iz Burse koji je ujedno i najmlađa narodni poslanik u Parlamentu Turkiye Zeynep Yıldız.

Naša škola je uz pomoč AK partije opremila kabinet fizike. Cilj  opremanja  kabineta je da se obezbede uslovi za kvalitetniju nastavu i praktične vežbe. One  će znatno uticati na kvalitet ishoda učenja i doprineti razvoju znanja, veština i kritičkog mišljenja učenika.

Današnjom posetom dogovoren je nastavak saradnje, a mi im se ovom prilikom zahvaljujemo na dosadašnjim ulaganjima u našu školu.