Republičko takmičenje u atletici

May 26, 2023

24. 05. Ćuprija je, na Republičkom takmičenju, ugostila najtalentovanije i najbolje atletičare. Našu školu je predstavljao Sami Brunčevic , učenik 6. razreda. On se takmičio u konkurenciji 5. i 6. razreda na 300m. Na ovo takmičenje se plasirao pobedivši na svim takmičenjima, od gradskog do međuokružnog. Najboljih osam učenika iz države se plasiralo na Republičko takmičenje u atletici. U konkurenciji dece koja treniraju atletiku, našao se i učenik naše škole koji trenira fudbal. Do cilja je stigao kao treći i time postigao izuzetan uspeh za našu skolu i grad.