Takmičenje – Matematika – 5. razred

Mar 4, 2022

Na slici su Davud Đekić i njegov nastavnik matematike, Mehedin Lekpek. Davud Đekić je učenik odeljenja V3 OŠ ” Stefan Nemanja”. Na Opštinskom takmičenju iz matematike osvojio je 100 bodova, što ujedno predstavlja maksimalan broj bodova. Tu je i zvanična rang lista takmičara petog razreda svih škola našega grada. Davud je omiljen drugar svog odeljenja. Nesebičan je, veoma uljudan i skroman.  Njegova svestranost, produhovljenost, blaga narav i radnost su za svaku pohvalu. Zbog svih osobina i uspeha koji postiže , ponos je odeljenja V/3, a i cele škole. Drugari njegovog odeljenja i njihovi roditelji, uvek osete veliku radost za svaki njegov uspeh. Pa, malo li je 100 bodova! Sretni su svi nastavnici. Posebno je ponosan nastavnik matematike, Mehedin Lekpek, kao i  odeljenjski starešina, Alomerović Ć. Mersala. Davude Đekiću, želimo ti da i dalje nižeš uspehe na svim poljima.

Vole te tvoji drugari!

Punu podrška pruža OŠ ” Stefan Nemanja”