Tranzicija iz vrtića u školu

Mar 14, 2022

Večeras je u OŠ ,,Stefan Nemanja” realizovana prva aktivnost u okviru zajedničkog plana tranzicije dece iz vrtića u školu. Plan tranzicije sprovode PU ,,Mladost” i OŠ ,,Stefan Nemanja”

Roditelji budućih prvaka imali su priliku da u razgovoru sa učiteljicama i školskim psihologom dobiju odgovore na sva pitanja i nedoumice koje imaju, a u vezi su sa polaskom njihovog deteta u prvi razred.

Na sastanku je održano i predavanje o  razvoju rane pismenosti koje je veoma korisno u procesu pripremanja deteta za školu.