Mali matematičari

Jun 13, 2023

Na putu ka uspehu i ove godine izdvojili su se naši drugari svojim znanjem. Pokazali su izuzetan talenat i interesovanje za matematiku plasirajući se jedan korak dalje.

Mali matematičari su, sa svojom učiteljicom Bebom Đekić, osvojili zavidna mesta na ovom takmičenju u kategoriji IV razreda.

1. mesto je zauzeo Salahudin Dupljak,

2. mesto su osvojili Džan Plojović i Ahmed Musić,

3. mesto je osvojio Ali Trtovac.

Pohvalu za trud u ovoj kategoriji upućujemo Demiru Ukiću.

Čestitamo svim nagrađenim i pohvaljenim učenicima i njihovoj učiteljici. Učenicima koji su se plasirali na okružno takmičenje želimo puno uspeha.