Projekat “Bratski most od Bajrampaše do Balkana”

May 29, 2022

Direktor OŠ ” Stefan Nemanja” Edin Dugopoljac, učiteljice IV razreda Adela Lakota, Emina Karišik, Slavica Gemaljević i Binasa Ćosović sa svojim učenicima u poseti zbratimljenoj opštini Bajrampaša u Istanbulu u Turskoj.

Direktor OŠ ,,Stefan Nemanja” Edin Dugopoljac, predsednik opštine Bajrampaša Atila Aydiner, predsednik udruženja Bošnjaka Muhamed Sancaktar i direktor škole “Tuna İlkokulu Bayrampaşa” Nejad Çağlayan održali su govor.

Link ka objavi predstavnika Bošnjaka Muhamed Sancaktar: