Dečija nedelja

Oct 9, 2023

Ovogodišnju Dečiju nedelju obeležavamo pod sloganom ,,Veliko srce dece Srbije”, u periodu od 2.10.do 8.10.2023.godine.

U OŠ,,Stefan Nemanja” je ove godine Dečija nedelja organizovana nizom zanimljivih aktivnosti. Učenici mladjih razreda obeležili su Dečiju nedelju prigodnim aktivnostima:

Ponedeljak je bio dan za ,,Dečija prava” (radionice i izrada panoa) i humanitarne akcije (poseta Udruženju za pomoć MNRO Tahir Taša Delić) , utorak je protekao u znaku sportske aktivnosti ,,Vežbajmo zajedno”, sreda-dan za boravak u prirodi i sadnju drveta generacije, i ,,Jesenju modnu reviju”,u četvrtak je organizovana ,,Jesenja pijaca” , petak je bio posvećen prijateljstvu.

Ovu nedelju smo proveli u druženju, saradnji, mašti i ljubavi.

Zadovoljna deca čekaju sledeću godinu i novi moto ,,Dečije nedelje”